Jdi na obsah Jdi na menu
 


Masáže a cvičení

NABÍDKA MASÁŽÍ a CVIČENÍ

 

Dornova metoda-jedná se o velmi efektivní a  účinnou metodu jejímž prostřednictvím lze velmi
jednoduše a jemně korigovat posunuté(vybočené) obratle,rozdílnou délku končetin(pouze pokud se nejedá o vrozenou poruchu),skoliozy,vybočenou pánev,tenisový loket,bolesti kyčlí,kolen atd.

 

                 

Baňkování-masáž skleněnými baňkami se používá k  odstranění bolestí pohybového aparátu-zatuhnuté svaly-smasmy a k terapii potíží vnitřních organů,zejména bolestí břicha nejasného původu,detoxikace vnitřních orgánů,podpora peristaltiky střev atd..Při masáži dochází k velmi rychlému uvolnění zatuhnutých svaIů.Zároveň dochází k vytažení škodlivin na povrch těla a jejich odstranění(detoxikace)

 

                          

Masáž horkými lávovými kameny-Jedná se o velmi příjemnou masáž spočívající v použití speciálních havajských technik,které ve spojení s horkými kameny mají vysoký terapeutický a relaxační účinek.Pravé lávové kameny mají výbornou schopnost akumulace tepla a současně vyrovnávají energii v těle.Vřele doporučujeme obzvláště v chladných dnech a v zimním období!!!!

 

       

 

Lvmfatická ruční masáž-je jemná hmatová technika ovlivňující lymfatický systém.Má hluboce sedativní,analgetický(proti bolesti) a smasmolitycký efekt,zmírnění pocitu napětí a bolestivosti v lymf.oběhu.Významně pomáhá při detoxikaci,žilních a lymf.otocích,celulitidě,migrénách atd.

 

                          

 

 

Medová masáž-jedná se o příjemnou masáž nahřátým medem,která je prováděna v oblasti podél páteře.Díky  detoxikačním účinkům medu dochází k odstraňování usazenin a jedů z tělesných tkání.Masáž oživuje a čistí organismus je velmi vhodná při alergiích(kromě alergie na med)bolestech hlavy,revmatických potížích,posílení dráhy ledvin a močového měchýře

 

 

Champi indická masáž hlavy-jemná a velmi příjemná masáž která má fyzické,duševní a energetické účinky.Při masáži dochází k uvolnění ramen,šíje,paží a krku,poté následuje masáž hlavy.Pomáhá při depresích,melancholii,bolesti hlavy,migrénách,ucpaných dutinách,nespavosti,vypadávání vlasů.Dále dochazi k uvolnění a zklidnění nervového systému odstranění únavy způsobené stresem,podporuje koncentraci a myšlení.Přináší naprostý pocit klidu,harmonie a pokoje.Vřele doporučujeme ! ! !

 

 

Klasická masáž regenerační-prováděná za účelem uvolnění svalů a jejich regenerace.Jedná se o základní ruční masáž jednotlivých svalových partií zad,rarnen, šíje,nohou a rukou.

 

 

Sm cvičení-spirální mobilizace páteře od Mudr.Smíška

Cvičení se provádí pomocí gumolana.Jedná se 12 základních cviků,které jsou určeny na nápravu svalových disbalancí,posílení a zpevnění zádových a břišních svalů a jako podpůrná terapie při skoliozách páteře.Cviky jsou rozděleny do 3 sekvencí po 4 cvicích

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

Facebook